SLT

Argentyna – Tango, wino, steki i przyroda — podróż do wyjątkowego miejsca łączącego w sobie tradycję i nowoczesność. 

1.Termin 15.11.2024r. na 10 dni 
2. Druga połowa lutego 2025  na 10 dni

Spicy life travel Kim jesteśmy?

Cześć, tu Bartek. Jestem wspózałożycielem SLT i zabiorę Cię w niekonwencjonalną podróż po Argentynie. Nasze wycieczki charakteryzują się poznaniem miejsca z różnych perspektyw. Dzięki naszemu doświadczeniu zwiedzanie nigdy nie jest nudne, lubimy pożartować a tango uczymy się do dziś. To jak zatańczymy razem w Argentynie? 😉 

Buenos Aires — stolica Argentyny i jedno z największych miast Ameryki Południowej to główny cel naszej argentyńskiej przygody. Łączy w sobie nowoczesne miasto i luksusowe osiedla z klimatycznymi zabytkami i zielonymi parkami. Liczne muzea i galerie miasta od lat przyciągają turystów. Jednym z ulubionych miejsc zwiedzających jest El Teatro Colon – teatr z największą widownią na świecie, liczącą blisko 3,5 tys. miejsc. 

Zamknij oczy, wsłuchaj się w rytm muzyki, poczuj tango. Można powiedzieć, że ten ognisty, pełen namiętności taniec płynie w żyłach Argentyńczyków. Możesz sprawić, by jego cząstka popłynęła także w Twoich. Nauczy się tanga i weź udział w tradycyjnej Milondze, by wśród lokalnych mieszkańców poczuć charakterystyczną taneczną pasję. 

Najbliższy termin 15-25.11.2024

Dni
Godzin
Minut

Co uderza do głowy równie mocno, jak taniec?

 • Co uderza do głowy równie mocno, jak taniec?

  Oczywiście lokalne wino. Doskonałe Torrontes uważane jest za jedno z najlepszych na świecie i produkuje się je jedynie w Argentynie. W jego smaku dominują nuty owocowe i kwiatowe z wyczuwalnymi akcentami brzoskwini, cytryny i różny.

  Argentyna  jest piątym na świecie pod względem ilości produkowanego wina. Poza słynnym Torrontes skosztujesz tam wina Malbec, Cabernet Sauvignon, czy Chardonnay. 

  Oczywiście mówiąc o alkoholach, warto wspomnieć i o jedzeniu, a dokładnie o wspaniałości lokalnej kuchni, czyli stekach. Kraj słynący z doskonałej wołowiny zdobył już także reputację króla w dziedzinie steków. Warto dodać, że połączenie tego mięsa z winem Malbec stało się już klasykiem. 

  Przecież każdy kraj najlepiej poznać od kuchni!

Piłka nożna

Fani piłki nożnej z pewnością nie pogardzą taką atrakcją — mecz piłki nożnej w wydaniu zespołu Boca Juniors na słynnym stadionie La Bombonera (bombonierka).

A może najstarsze miasto Urugwaju? Proponujemy krótką wycieczkę promem do wpisanej na listę UNESCO miejscowości. 

Dodatkowo płatne lekcje tanga, pokazy taneczne tango argentino, wejścia do muzeów, teatrów, bilety na mecze piłkarskie, bilety na rejs promem do Urugwaju i z powrotem.

Dodatkowe atrakcję

1.) Możliwość organizacji wyjazdu dodatkowo płatnego do Urugwaju do miejscowości:

– Montevideo

– Punta del Este

– Colonia

2.) Możliwość organizacji wyjazdu dodatkowo płatnego na wodospady Iguazú.

Wodospady Iguazú to miejsce, bez którego zobaczenia trudno uznać podróż do Argentyny i Brazylii za kompletną. Ten niesamowity kompleks 275 wodospadów, o szerokości 2 km i wysokości 80 m (w przypadku najwyższej kaskady) należy do grupy najpiękniejszych miejsc na świecie. Nic więc dziwnego, że od dawna figuruje na Liście Dziedzictwa UNESCO. Jest on także jednym z 7 przyrodniczych cudów świata.

Zlokalizowany w dżungli zachwyca swoją potęgą i dzikością. Dzięki wyjątkowemu ukształtowaniu terenu możemy podziwiać Iguazú z różnych perspektyw. 

Jego ogromnym atutem jest również flora i fauna. W okolicy wodospadów żyje bowiem około 400 gatunków ptaków, małpy, jaguary, czy mrówkojady. 

CENA
950 USD

Oferta obejmuje:

 • przelot na trasie Buenos Aires- Iguazu-Buenos Aires
 • 3 noclegi w pokojach dwuosobowych ze śniadaniami w hotelach 4 gwiazdkowych
 • prywatne transfery z lotniska do hotelu oraz z hotelu na wodospady
 • ubezpieczenie kosztów leczenia i nastepstw nieszczęśliwych wypadków
 • profesjonalną opiekę turystyczną podczas całego wyjazdu

3.) Możliwość organizacji wyjazdu dodatkowo płatnego na wodospady Iguazu

Wodospady Iguazú to miejsce, bez którego zobaczenia trudno uznać podróż do Brazylii i Argentyny za kompletną. Ten niesamowity kompleks 275 wodospadów, o szerokości 2 km i wysokości 80 m (w przypadku najwyższej kaskady) należy do grupy najpiękniejszych miejsc na świecie. Nic więc dziwnego, że od dawna figuruje na Liście Dziedzictwa UNESCO. Jest on także jednym z 7 przyrodniczych cudów świata.

Zlokalizowany w dżungli zachwyca swoją potęgą i dzikością. Dzięki wyjątkowemu ukształtowaniu terenu możemy podziwiać Iguazú z różnych perspektyw. 

Jego ogromnym atutem jest również flora i fauna. W okolicy wodospadów żyje bowiem około 400 gatunków ptaków, małpy, jaguary, czy mrówkojady. 

Łączna cena 940 USD

Oferta obejmuje:

 • przelot na trasie Rio de Janeiro – Foz de Iguazu- Rio de Janeiro
 • 3 noclegi w pokojach dwuosobowych ze śniadaniami w hotelach 4 gwiazdkowych
 • prywatne transfery z lotniska do hotelu oraz z hotelu na wodospady
 • ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków
 • profesjonalną opiekę turystyczną podczas całego wyjazdu

Dodatkowo płatne bilety wstępu:

 • na zaporę Itaipu (druga co do wielkości zapora na Świecie) na granicy Brazylii i Paragwaju
 • do parku ptaków

Cena łączna

$ od 1900 USD 
+ 3950 zł
 • przelot na trasie Warszawa- Buenos Aires-Warszawa (z przesiadkami)
 • 7 noclegów w pokojach dwuosobowych ze śniadaniami
 • hotel min 3 gwiazdkowy położony w doskonałej lokalizacji w centrum miasta
 • prywatne transfery z lotniska i na lotnisko
 • ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków
 • profesjonalną opiekę turystyczną gwarantującą wybór najlepszych szkół tanga oraz kulinarną przygodę życia w Buenos Aires
0
Years Experience
0
Destination Option

Dostępne inne terminy wyjazd Argentyna:

1. 15.11.2024r. na 10 dni 
2. Druga połowa lutego 2025  na 10 dni

Zobacz galerię: