SLT

Brazylia –Wyrusz z nami w podróż do jednego z najpiękniejszych miast na świecie — Rio de Janeiro, połączoną z nauką Samby.

Termin 20-31.03.2025

Spicy life travel Kim jesteśmy?

Cześć, tu Bartek. Jestem współzałożycielem SLT i zabiorę Cię w niekonwencjonalną podróż po Brazylii. Nasze wycieczki charakteryzują się poznaniem miejsca z różnych perspektyw. Dzięki naszemu doświadczeniu zwiedzanie nigdy nie jest nudne, lubimy pożartować a samby uczymy się do dziś. To jak zatańczymy razem w Brazylii? 😉 

Urokliwe położenie Rio de Janeiro sprawia, że miasto jest uważane za jedno z najpiękniejszych na świecie. Urwiste wzgórza Pão de Açúcar, nazywane „Głową Cukru”, która wznosi się na 396 m n.p.m. oraz Corcovado – „Garbata Góra” ze statuą Chrystusa Zbawiciela, otaczają miasto. Jeśli dodamy do tego piękne plaże oraz świetnie rozwiniętą metropolię, kontrastującą z ubogimi fawelami, otrzymamy niezwykle ciekawe i wyjątkowe połączenie. 

Jak Rio, to karnawał, a jak karnawał, to oczywiście samba! Proponujemy naukę tego zmysłowego tańca i udział w niezapomnianym karnawale. Możesz też odwiedzić szkołę karnawałowej samby! Można uznać ją za narodowy taniec Brazylii. Pełen miłości, uczuciowych ruchów, gestów, może być tańczony w parach lub solo.

Najbliższy termin 20-31.03.2025

Dni
Godzin
Minut

A jeśli marzysz o plaży Cocacabana, zabierzemy Cię też na nią.

Przy dźwiękach muzyki na żywo i podczas orzeźwiającej kąpieli w przejrzystej wodzie oceanu, zapomnisz o wszelkich troskach. 

Dla fanów piłki nożnej także mamy nie lada gratkę. Obejrzenie meczu na historycznie największym stadionie Świata – Maracanie. 

Wszystkie atrakcje oczywiście w towarzystwie smaków wyjątkowej brazylijskiej kuchni, serwowanej w najlepszych restauracjach Rio de Janeiro. A jako pamiątka kultowe i oryginalne brazylijskie klapki Havaianas w jednej ze 100 kolorystycznych odmian. 

Gotowy na najbardziej roztańczoną podróż swojego życia?

Dodatkowe atrakcję

Możliwość organizacji wyjazdu dodatkowo płatnego na wodospady Iguazu

Wodospady Iguazú to miejsce, bez którego zobaczenia trudno uznać podróż do Brazylii i Argentyny za kompletną. Ten niesamowity kompleks 275 wodospadów, o szerokości 2 km i wysokości 80 m (w przypadku najwyższej kaskady) należy do grupy najpiękniejszych miejsc na świecie. Nic więc dziwnego, że od dawna figuruje na Liście Dziedzictwa UNESCO. Jest on także jednym z 7 przyrodniczych cudów świata.

Zlokalizowany w dżungli zachwyca swoją potęgą i dzikością. Dzięki wyjątkowemu ukształtowaniu terenu możemy podziwiać Iguazú z różnych perspektyw. 

Jego ogromnym atutem jest również flora i fauna. W okolicy wodospadów żyje bowiem około 400 gatunków ptaków, małpy, jaguary, czy mrówkojady. 

Łączna cena 940 USD

 

Oferta obejmuje:

 • przelot na trasie Rio de Janeiro – Foz de Iguazu- Rio de Janeiro
 • 3 noclegi w pokojach dwuosobowych ze śniadaniami w hotelach 4 gwiazdkowych
 • prywatne transfery z lotniska do hotelu oraz z hotelu na wodospady
 • ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków
 • profesjonalną opiekę turystyczną podczas całego wyjazdu

Dodatkowo płatne bilety wstępu:

 • na zaporę Itaipu (druga co do wielkości zapora na Świecie) na granicy Brazylii i Paragwaju
 • do parku ptaków

Cena łączna

$ od 1680 USD 
+ 2500 zł
 • przelot na trasie Warszawa – Rio de Janeiro -Warszawa
 • 5 noclegów w pokojach dwuosobowych ze śniadaniami w hotelach minimum 3 gwiazdkowych
 • prywatne transfery z lotniska do hotelu oraz na lotnisko
 • ubezpieczenie kosztów leczenia i nastepstw nieszczęśliwych wypadków
 • profesjonalną opiekę turystyczną podczas całego wyjazdu
0
Years Experience
0
Destination Option

Dostępne terminy wyjazd Brazylia:

1. Termin 20-31.03.2025

Zobacz galerię: